Sahtekar Medyumlar

Medyum Gerçek Dolandırıcıdır İnanmayın

Medyum Gerçek dolandırıcıdır sakın inanmayın.

Bir sorunumdan ötürü internet üzerinde medyum araştırması yaparken birçok sitede ismi geçen medyum Gerçek hocayı gördüm. Medyum Gerçek ismi sürekli olarak karşıma çıkınca güvenilir bir medyum olduğunu sandım ve çalışma yaptırmaya karar verdim.

Dolandırıcı Medyum Gerçek 15.000 TL mi Aldı!

Medyum Gerçek’i arayıp sorunum için yardım almak istediğimi söyledim çok fazla açıklama yapmadan ermeni kökenli olduğunu ve bu işi benden başka kimsenin yapamayacağını söyledi. İlim sahibidir dedim ve kendisine inanarak 15.000 TL para ödedim.

Çalışmaların yaklaşık 13 gün süreceğini ilk başta belirtmişti. Ödememi yaptıktan 3 gün sonra çalışmada sorun olduğunu ve ayriyeten benden 10.000 TL daha para ödememi istedi. Nedenini sorduğumda ise ters bir üslup ile ben ne diyorsam onu yap benim söylediklerimi sorgulama çalışmanı bozarım bir daha hiç kimse sana yardım edemez diyerek beni üstü kapalı tehdit etti.

Açıkçası korktuğum için ve nasıl bir işe bulaştığımı bilmeden istediği 10.000 TL ödemeyi de yapmak zorunda kaldım ve başka paramın olmadığını söyledim. Aradan bir kaç gün geçtikten sonra yine bende para istedi ve ben olmayacağını anlayınca ödediğim tüm paramı geri istedim. Haliyle çok fazla küfür ve tehdide maruz kaldım.

Bana ettiği küfürlerden ve ettiği tehditlerden dolayı tabi ki de hakkında suç duyurusunda bulundum ve şikayetçi oldum. Yakın zaman da gerekenin yapılacağından hiç şüphem yok. Ancak bu süreçte benim gibi mağdur olmamanız için birçok farklı medyum sitesine yazdım ve ne hikmetse bu siteden başka hiç bir sitede yazdığım yazılar veya yorumlar onaylanmadı.

Dolandırıcı medyum Gerçek tarafından bu şekilde dolandırıldım ve başkalarının da benim gibi dolandırılmamaları için dikkatli olmalarını istiyorum. Medyum gerçek’in ismi geçtiği hiç bir web sitesine inanmayın. O siteler de farklı medyum isimleri de var ve onlar adına da bu sitede kötü yorumlar mevcut zaten. Resmen çete olmuşlar insanları dolandırmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Dolandırıcı medyum Gerçek ve çetesine dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu