Ritüel

Geri Getirme Ritüeli Medyum Tavsiyesi

Geri getirme ritüeli yapan hocalar ile geri getirme ritüellerini yaptırabilir ayrıca geri getirme ritüelleri hakkında detaylı bilgileri de sitemizde bulabilirsiniz. Geri getirme ritüellerinin yaptırılma amaçlarından bahsedecek olursak, geri getirme ritüelleri ayrılan terk edilen kişilerin yeniden bir araya gelmesini amaçlayan bir çalışmadır.

Geri getirme ritüeli, kişi olarak düşünmek gerekirse eski sevgiliyi veya giden eşi geri getirme gibi konularda en çok yaptırılmaktadır. Geri getirme ritüelinde sevgili, nişanlı, eşiniz ile ayrılık yaşadıysanız ve karşı taraf sizi terk edip gittiyse, sizinle konuşmuyorsa geri getirme amaçlı karşı tarafa geri getirme ritüelini yaptırabilirsiniz.

Geri getirme ritüelini bozdurmak nedir, geri getirme ritüeli nasıl bozulur?

Geri getirme ritüellerinin kişi ve eşya amaçlı yaptırıldığı belirttik, Ritüel en çok kişiler için talep edilmekte olan bir ritüeldir ancak az da olsa eşyayı geri getirme amaçlı da istenilmektedir. Geri getirme ritüelini bozdurmak, yapılan bir geri getirme ritüelini gerçekleşmeyecek, etkili olmayacak duruma getirmek demektir. Geri getirme ritüelini sevgiliniz için yaptırdıysanız, ardından ritüeli bozdurduğunuzda sevgiliniz geri gelmeyecek ve ritüel etkisini yitirecektir. Bu ve benzeri örnekleri çoğaltabiliriz.

Geri getirme ritüelini bozdurmak için tecrübeli bir hocadan yararlanmanız atacağınız en önemli ilk adımdır. Geri getirme ritüellerini bozarken hoca, etkili sözler söyler ve güçlü yazılarıyla geri getirme ritüelini kuvvetli, etki edecek şekilde bozdurur. Geri getirme ritüellerinde kişi esas alınıyorsa bazı kişisel bilgi ve eşyalar; nesne veya eşya esas alınıyorsa kaybolan veya çalınan eşyanın bilgisi; parçası, resmi gibi bazı araçlardan ritüele destek amacıyla yararlanılır. Geri getirme ritüelini bozdurmak işlemleri uzman hocayla garantili şekilde gerçekleşir.

Geri getirme ritüelini bozmak için neler gereklidir, geri getirme ritüeli kaç günde bozulur?

Geri getirme ritüelini bozmak için hocanın hazırlayacağı bazı kişisel bilgi ve eşya, ritüel söz ve yazılar, kaybolan eşyaya ait bazı bilgi veya parça gibi materyaller bir araya getirilmelidir. Geri getirme ritüeli bozdurma işleminde etkiler 7 ve 14 gün arasında görülmektedir. 7 – 14 gün arasından geri getirme ritüelleri bozdurma işlemleri tamamıyla etkilerini gösterirler. Geri getirme ritüeli bozan hocalar ile çalışmaya, deneyimli hocalardan destek almaya özen göstermelisiniz. Sitedeki bilgilerden hocayla irtibata geçebilirsiniz.

Terk eden sevgiliyi geri getirme ritüeli

Ortada bir sebep yokken terk edilen kişilerin yaptırmak istediği bir çalışmadır. Terk eden eşi veya sevgiliyi geri getirme ritüeli uzaktan da yapılabilmektedir.

Geri getirme ritüeli ne kadar sürede sonuç verir?

Yapılan birçok çalıma her ne kadar 1 hafta ile 1 ay arası sonuç verse de kişilerin içinde bulundukları durum ve aradan geçen zaman ayrıca terk edilişe sebep gibi detaylar çalışmanın süresini etkilemektedir.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu